Logo Loading

Cart

S’ka produkte në shportë.

Sekrete të një nate vere

Një libër që të mban frymën pezull
Gjithçka nisi atë natë, në pyll. Kas Andersoni nuk ndaloi ta ndihmonte gruan që kishte ngecur me makinë nga moti i keq dhe tani ajo ka vdekur.
Që prej asaj nate, Kasi merr telefonata të heshtura dhe është e bindur se dikush e vëzhgon gjithë kohën.
E mbytur nga ndjenjat e fajit, ajo fillon të harrojë: harron nëse i ka pirë ilaçet, harron kodin e sistemit të alarmit, harron çfarë i ka thënë shoqes së ngushtë.
Misteret nuk kanë fund…

Bota Shqipare

Authors

Njihuni me Autorin

Lisa Kleypas

Libra nga Lisa Kleypas Të gjitha
Sekrete të një nate vere
sqSQ